Yükleniyor ...
Pzt. - Cuma  09:00 - 18:00

Hakkımızda

Social Aid Media Hakkında

Social Aid Media ekibi olarak, marka kimliğinizi yerel ve ulusal boyutlarda dijital platformları kullanarak öne çıkarmakta ve hedef kitlenize yönelik doğru dijital iletişimler sağlamak için sizlere destek vermekteyiz.

Social Aid Media; ulaşmak istediğiniz hedef kitlenizin algısını, iç görülerini ve dijital davranışlarını analiz ederek, tam da onlara uygun olacak şekilde içerikler hazırlar. Stratejiler ve projeler dahilinde markaların gündemle eş zamanlı olmasını sağlar ve markaları ulaşmak istedikleri tüketiciye yaklaştırmayı hedefler.

Markanızı ulaştırmak istediğiniz hedef kitle ile doğru orantılı ilerletmek için size özel tasarımlar, sosyal medya hesap yönetimi (facebook - linkedin - instagram – twitter), kurumsal video prodüksiyon hizmetleri, google / internet reklamları, arama motorlarında sıralama reklamları, logo tasarımı ve online itibar yönetimi gibi ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler üretiyoruz. Markanızın erişilebilirliğini arttırmak için Social Aid Media'ya sadece bir telefon kadar uzaktasınız.

Destek
Destek

Uzman ekip ile ihtiyaç olduğu her an markanızın destekçisi olmaya devam ediyoruz.

Takım Çalışması
Takım Çalışması

Ekip çalışması ile ajansımızın çalışma modelinin temelini oluşturuyoruz.

Performans
Performans

Sonuç odaklı reklam planlamaları ile hedef kitlenize hızlı ulaşım sağlıyoruz.

Sunduğumuz şeffaf, dürüst ve etkili yöntemlerle işinizi büyütmenizde en büyük destekçiniz olalım.

elements eye